Kovové regály

Řešíte nedostatek místa a nevíte si rady? Podívejte se do našeho obchodu a kupte si kovové regály. Zaměřujeme se nejen na vybavení skladů, ale naše regály jsou vhodné i pro domácnost. Je jedno, jestli jim najdete místo venku v dílně, nebo doma na chodbě. Jsou skladné a manipulaci s nimi zvládne každý.

Naše kovové regály nerezaví, proto je jejich povrchová úprava vhodná i do náročnějších podmínek. Dle libosti si vyberte sestavu, která pro vás bude vhodná. Volit můžete i mezi různým typem polic, jejich velikostí a samotné montáže. Pro méně zručné jedince se nabízí varianta zásuvných polic, pro ty zdatnější máme k dispozici regály šroubované. Samozřejmostí je, že některé sestavy lze vzájemně napojovat a pořídit si tak jejich rozšíření. Kovové regály unesou i velkou zátěž. Kov je totiž velmi odolný materiál a nejedná se o žádnou náhražku plechu, který se vám špatnou manipulací začne kroutit nebo pak samotný regál vykazuje jiné vady.

Koupí u nás máte jistotu, že nabídka je opravdu velká!


Navštivte naše stránky a uvidíte sami, kolik typů kovových regálů si u nás můžete pořídit. Pokud je pro vás prioritou hlavně cena, jsme přesvědčeni, že i v tomto případě uspokojíme vaše představy.